Class V

Peter Emberson Fiji, District 9920 

Andrea Fanta USA, District 6760 

Cássio Furtado Brazil, District 4680 

Rita Gonzales USA, District 6910 

Vikas Gora India, District 3020 

Sheunesu Hove Zimbabwe, District 9210 

Christopher Moore USA, District 5340 

Cecilia Lwiindi Nedziwe South Africa, 

District 9250 

Ville-Veikko Pitkänen Finland, District 1430 

Kristin Post USA, District 7710 

Class IV

Leah Aylward USA, District 5440 

Mayumi Futamura Canada, District 5360 

John Foster USA, District 6780 

Mneesha Gellman USA, District 5130 

Mohamad Taib Hampden Malaysia, District 3300 

Sallie Lacy USA, District 7690 

Ólöf Magnúsdóttir Iceland, District 1630 

Akiko Okudaira Japan, District 2750 

Robert Opira Uganda, District 9200 

Vadim L. Ostrovsky Ukraine, District 7570 

Amanda Rader USA, District 7390 

Perth Rosen USA, District 5340 

Etsuko Teranishi Japan, District 2660 

Mandi Anne Vuinovich USA, District 5650 

Class III

Larissa Bruun Finland, District 1380 

Alessandro de Carvalho Souza Brazil, 

District 4480 

Karla Castellanos USA, District 6990 

Jude Sebastian Ewing UK, District 1180 

Arik Gulter-Ofir Israel, District 2490 

Santosh Mehra India, District 3150 

Godfrey Mukalazi Uganda, District 9200 

Maria Fernanda Salina Argentina, District 4880 

Maiko Shimizu Japan, District 2590 

Sukthawee Suwannachairop Thailand, 

District 3340 

Class II

Brian Adams USA, District 6360 

Yoshio Chikamatsu Japan, District 2580 

Noëlle DePape Canada, District 5550 

Mariano Griva Argentina, District 4880 

Sanjana Hattotuwa Sri Lanka, District 3220 

Josephine Manuel Philippines, District 3790 

Colin Spurway UK, District 1010 

Class I

Matthew Bright USA, District 6440 

Francesca Del Mese UK, District 1260 

Carolyn Fanelli USA, District 7710 

Path Heang Cambodia, District 3350 

Ryan Hendy Canada, District 6400 

Amy Kay USA, District 7600 

Sophia Knöchel Ledberg Sweden, District 2350 

Rebecca Milligan USA, District 6310 

Christian Oakes USA, District 6970